0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Kompressor / -üksikosad veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Kompressor / -üksikosad ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Kompressor / -üksikosad veokitele soodsalt
  • Ostke Kompressor / -üksikosad soodsalt koos õige 14 päevase tagastusajaga
    14 Päeva Tagastus Poliitika
  • Veoauto Kompressor / -üksikosad alati madalate hindadega
    Parima hinna garantii
Kompressor / -üksikosad kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Kompressor / -üksikosad TOP veoki brändidele

Kompressor / -üksikosad kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Kompressor / -üksikosad veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Kompressor / -üksikosad kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Kompressor / -üksikosad ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Veoautode ülelaadurid on seadmed, mis suurendavad rõhku sisselaskesüsteemis, kasutades selleks heitgaasivoolust tulenevat energiat. Nad suruvad õhu põlemiskambrisse, küllastades kütusesegu hapnikuga ning võimaldavad mootoril saavutada suurema võimsuse. Seade töötab automaatselt ning heitgaaside rõhu all võib teostada 200 000 p/min. Komponendid on tehtud niklil põhinevatest sulamitest.

Veoautode ülelaadurite tüübid

Tootjate kataloogid sisaldavad komponente, mis on paigaldatud:

  • Ühekaupa. Tavaliselt on neil suur suurus ja jõudlus; kuid nad on ebaefektiivsed madala mootori pöörlemiskiiruse korral. Nad maksavad vähem.
  • Paarikaupa. Igaühel neist on väike jõudlus, kuid kokku tuleb suurem jõudlus. Selliste seadmete peamiseks eeliseks on nende suutlikkus säilitada tasakaal madala ja kõrge pöörlemiskiirusega sunnitud induktsiooni parameetrite vahel ning seega stabiilse kiirenduse dünaamika tagamine.

Ühendamisviisid:

  • järjestikuliselt;
  • paralleelselt (saadaval on parem- ja vasakpoolsed ülelaadurid kommertssõidukite jaoks).

Võite internetist tellida ka turbolaadureid, millel on erinevad induktsiooni astmed.

Rikked ja nende põhjused

Nende komponentide tööiga pole kindlaks määratud. Komponendid riknevad kui laagrid on ülekuumenenud või kinni kiilunud, või kui võllitapp kulub. Seda põhjustab ebapiisav määrimine või määrdeaine kvaliteedi halvenemine tihendi kadumise või õli toitevoolikute läbilaskevõime vähenemise tõttu. Kanalid võivad samuti ummistuda; see on tingitud õli vahetamisest valel ajal või halvast kvaliteedist määrdeainete kasutamisest. Lisaks sellele võivad tiiviku labad deformeeruda, kui komponendi sisse satuvad võõrkehad.

Kuidas avastada rikkeid

Veoauto ülelaadur vajab diagnostikat kui mootori võimsus on vähenenud või õli tarbimine on suurenenud. Lisaks võib rikkele osutada turbolaaduris esinev vilisev ja krigisev müra, musta, valge või halli suitsu väljumine väljalasketorust või komponendi perioodiline deaktiveerimine. Komponendi tööea pikendamiseks tuleb kasutada kõrgest kvaliteedist kütust, hooldada seadet õigeaegselt, vahetada õhufiltrit ja õli ning jälgida õhurõhku spetsiaalse armatuurlaual paikneva näidiku abil. Süsteemis tekiv kõrge rõhk võib põhjustada mitte ainult turbolaaduri, kui ka mootori riket.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Meie e-poest saate osta veoautode ülelaadureid ja muid remondiks vajalikke komponente üsna taskukohaste hindadega. Meie tugimeeskonna spetsialistid on hea meelega valmis teid aitama õige valiku tegemisel ja tutvustama teile kehtivaid soodustusi. Auto osade tellimine ei võta kaua aega. Ostke AUTODOC'ist - säästke raha ja vaeva!

loader Palun oodake...