Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Õhukuivati / -padrun veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Õhukuivati / -padrun ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Õhukuivati / -padrun veokitele soodsalt
  • Ostke Õhukuivati / -padrun soodsalt koos õige 14 päevase tagastusajaga
    14 Päeva Tagastus Poliitika
  • Veoauto Õhukuivati / -padrun alati madalate hindadega
    Parima hinna garantii
Õhukuivati / -padrun kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Õhukuivati / -padrun TOP veoki brändidele

Õhukuivati / -padrun kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Õhukuivati / -padrun veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Õhukuivati / -padrun kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Õhukuivati / -padrun ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Veokites kasutatakse erinevalt sõiduautodest tavaliselt pneumaatilist pidurit. Õhukuivati filter on osa sellest süsteemist. See eemaldab kompressorist tuleva õhu niiskuse. See vähendab komponentide korrosioonikahjustusi ja seega nende kulukat parandamist.

Veoautode õhukuivati ​​filtrite tüübid

Veoauto selle komponendi peamiseks elemendiks on asendatav õhukuivati ​​filterkassett. Selleks on graanulitega täidetud konteiner, mis on neelab niiskust. Selleks võib olla:

  • Tseoliit. See säilitab oma omadused pikemajalisel ladustamisel.
  • Silikageel. Graanulid, mis on mehaaniliste kahjustuste suhtes vastupidavad.

Olenevalt lisaelementide olemasolust võivad asenduskomponendid olla:

  • Kombineerituna õli eraldajaga. Sellisel juhul on samas korpuses kaks filtrit. Ühte nendest kasutatakse õli saasteainete eemaldamiseks õhust enne, kui see siseneb õhuniisutisse. See vähendab oluliselt pidurisüsteemi komponentide rikete tõenäosust, mis omakorda vähendab hoolduskulusid.
  • Standard. Neil on otsene funktsioon. Need on kõige laiemini levinud ja neid müüakse enamasti müüakse madalate hindadega.

Rikked ja nende põhjused

Ajaga kaotab absorbent oma võime niiskust imada. See on tingitud asjaolust, et töötamise käigus kogub see suures koguses vedelikku. Kui see talvel külmub, võib õhukuivati ​​kokku kukkuda. See juhtub, kui küte on keelatud.

Sageli lõpetab täiteaine graanulite õlitamise tõttu oma funktsiooni täitmise. Selle põhjuseks on kompressorist vabanev suurem õli kogus.

Veoki õhukuivati võib puruneda tänu katkisele tagasilöögiklapile. See element saadab absorbendi poolt kuivatatud õhu vastuvõtjatele. Näiteks võib klapp ummistuda tänu kompressori ebakorrektsele töötamisele.

Kuidas avastada tõrkeid?

Uue kasseti paigaldamise vajadusele võib viidata kondensaadi olemasolu vastuvõtjas.Selle kontrollimiseks avage vastav tühjendusventiil. Seda tuleb teha vastavalt tootjapoolsetele juhistele. Vastuvõtja seisukorda tuleks kontrollida igapäevaselt. Täiteainet tuleb vahetada enne talve ja vähemalt üks kord aastas. Klapi rikke korral asendatakse tavaliselt terve niiskuse eraldaja komplekt.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Teil on oma veokile vaja osta õhukuivatit või selle kassetti? Tehke oma tellimus AUTODOCi e-poest juba täna ja korraldame teile kiire tarne. Vajate abi komponendi valimisel kataloogist? Meie kvalifitseeritud spetsialistid annavad teile hea meelega nõu. Otsite võimalust osta soodsa hinnaga kõrgkvaliteetseid komponente? Ostke kampaania ajal!

loader Palun oodake...