Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Õhkvedru lõõts veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Õhkvedru lõõts ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Õhkvedru lõõts veokitele soodsalt
  • Ostke Õhkvedru lõõts soodsalt koos õige 14 päevase tagastusajaga
    14 Päeva Tagastus Poliitika
  • Veoauto Õhkvedru lõõts alati madalate hindadega
    Parima hinna garantii
Õhkvedru lõõts kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Õhkvedru lõõts TOP veoki brändidele

Õhkvedru lõõts kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Õhkvedru lõõts veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Õhkvedru lõõts kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Õhkvedru lõõts ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Sõiduautod on varustatud õhkvedrustusega ainult juhul, kui tegu on eliitklassi autodega. Veoautod on sellega laialdaselt varustatud. See on suhteliselt kerge kaaluga ja aitab muuta sõitmist mugavamaks. Lisaks pakub see süsteem võimalust reguleerida distantsi kere põranda ja teepinna vahel. See lihtsustab oluliselt laadimistoiminguid. Reeglina paigaldatakse veoautodesse üheahelalised komponendid.

Tüübid

Üksustes kasutatakse erinevaid elemente:

  • Muutuva efektiivse alaga. See määratakse laagriäärikute nihutamisega.
  • Konstantse efektiivse alaga. Need on kolvi tüüpi komponendid.

Neid struktuure saab paigaldada mõlemale poole telgesid. Seevastu veokites on tagavedrustus palju levinum, kui eesmine.

Rikked ja nende põhjused

Täpseid vahetustähtaegasid ei ole; asendamine viiakse läbi, kui pneumaatilised silindrid kaotavad abrasiivse kulumise tagajärjel oma terviklikuse. Seda juhtub tänu tööpinna pidevale kokkupuutele liiva või mustusega. Teine levinud tõrge on kompressorielementide hävimine pärast nende järjepidevat toimimist.

Kuidas tuvastada veoauto õhkvedrustuse rikkeid?

Rikkele võib viidata armatuurlaual süttiv vastava indikaator. Lisaks sellele alandatakse sageli keret parkimisel rataste juurest. Rikkis kompressor võib töötamise ajal tekitada kõrvalisi helisid. Samuti võib juhtuda, et vajaliku surve saavutamiseks kulub rohkem aega kui tavaliselt. Üksust ei tule alati täielikult asendada; mõnel juhul võib parandada ainult vigaseid komponente. Selleks on parem ühendust võtta autoteeninduse professionaalidega.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Kas soovite osta oma veokile õhkvedrust või teisi komponente? Leiate laia valiku komponente AUTODOC'i e-poe kataloogist. Meie mõistlikud hinnad aitavad teil kulusid vähendada. Eelistate ostelda kampaaniate ajal? Pakume oma klientidele regulaarseid allahindlusi kõrge kvaliteediga varuosad saate madalate hindadega. Kui vajate rohkem informatsiooni, palun võtke ühendust meie klienditeeninduse spetsialistidega online vestluse või telefoni teel.

loader Palun oodake...