Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Kompressor veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Kompressor ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Kompressor veokitele soodsalt
  • Ostke Kompressor kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
    Turvaline tellimus 200 päeva
  • Veoauto Kompressor alati madalate hindadega
    Parima hinna garantii
Kompressor kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Kompressor TOP veoki brändidele

Kompressor kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Kompressor veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Kompressor kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Kompressor ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Veoauto õhukompressor on mõeldud õhu kokkupressimiseks ja selle suunamiseks õhkpidurisüsteemi komponentidele. Selle seadme töökindlusest sõltub suuresti sõiduki pidurdamise efektiivsus ja juhitavus.

Tüübid:

Konstruktsiooni järgi:

  • Ühe silindriga. Tavaliselt on nende parandamine suhteliselt odav.
  • Kahesilindrilised. Neid iseloomustavad vastupidavus ja suure jõudlus.

Need seadmed võivad olla käigu või rihmajamiga. Peale selle ei sisalda kataloogid ainult eraldi tooteid: saadaval on ka plokiga veoauto õhukompressor.

Rikked ja nende põhjused

Tootjad ei määra kindlat komponentide tööiga. Seda mõjutavad välised tegurid, näiteks kokkupuude niiskusega ja õigeaegse hoolduse puudumine. Mehhanismi elemendid kuluvad aeg-ajalt pragude, lõhede, korrosiooni ja muude defektide tekke tõttu.

Komponentide deformeerumine, näiteks silindripea puhul võib tekkida paksu süsiniku kihi tõttu selle siseküljel. Jahutusvedeliku ebapiisav kogus, suurenenud õli väljutamine võib põhjustada seadme ülekuumenemist ja kinni kiilumist.

Kuidas avastada rikkeid

Veoauto õhukompressori rikkele viitab see, kui süsteemi rõhk ei ulatu soovitud tasemeni või tõuseb liiga aeglaselt. Seda näitab spetsiaalne indikaator juhtpaneelil.

Seade vajab regulaarset ülevaatust. Sellisel juhul võetakse pea lahti, puhastatakse kolvid ja ventiilid, kontrollitakse komponentide töövõimet ning vajadusel vahetatakse nad välja. Selliste tööde sagedus sõltub veoauto konstruktsiooni omadustest.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Me seame kõikidele komponentidele taskukohaseid hindu. Lisaks pakub AUTODOC'i e-pood regulaarseid soodustusi, seega on teil täiendav võimalus säästa. Kui vajate komponentide valimisel abi, on meie tugiteenuse spetsialistid valmis hea meelega tagama teile vajaliku teabe internetis.