0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Membraanpidurisilinder veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Membraanpidurisilinder ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Membraanpidurisilinder veokitele soodsalt
 • Ostke Membraanpidurisilinder soodsalt koos õige 14 päevase tagastusajaga
  14 Päeva Tagastus Poliitika
 • Veoauto Membraanpidurisilinder alati madalate hindadega
  Parima hinna garantii
Membraanpidurisilinder kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Membraanpidurisilinder TOP veoki brändidele

Membraanpidurisilinder kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Membraanpidurisilinder veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Membraanpidurisilinder kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Membraanpidurisilinder ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Õhkpidurikamber on veoautode pidurisüsteemi käivitaja. See on ümmargune konteiner, mis on seestpoolt jagatud painduva membraani abil, mis tagab suruõhust tuleneva energia muutmise mehaaniliseks jõuks, mida on vaja piduriklotside pressimiseks vastu trumlit. Osad paigaldatakse piduri nukkvõllide kronsteinidele eraldi igale rattale. Nad tagavad raskete kommertssõidukite kiire peatumise piduripedaalile suhteliselt nõrgalt vajutades.

Veoautode õhkpidurikambrite tüübid

Sõltuvalt teljest:

 • Eesmised. Sellises komponendis puhutakse õhku läbi õhu sisselaskeava, mis reguleerib sisse- ja väljavoolu. Seadmel on väiksem kamber kui analoogsetel tagateljel paiknevatel, nuna nad pole liiga suure koormuse all. Nende tööiga on umbes 3 aastat.
 • Tagumised. Nad on varustatud vedruakuga pidurikambriga. Õhku juhitakse läbi juhtivate elementide. Tavaline pidurdamine aktiveeritakse sõidupidurikambris loodud rõhu toimel, samal ajal kui parkimis- või sõidupidur aktiveeritakse vedruakuga pidurikambrist tuleneva surve toimel. Tavaliselt kestab selliste komponentide tööiga umbes 2 aastat.

Veoautode õhkpidurikambrite töörõhk varieerub 2-7 atmosfääri vahel. See rõhk sõltub pingutusest, mida rakendatakse pedaalile ning kantava kauba kaalust.

Komponentide membraanid võivad omada erinevat suurust. Näiteks kataloogides sisalduvad komponendid, mille diameeter on:

 • 20 tolli;
 • 24 tolli;
 • 30 tolli.

Rikked ja nende põhjused

Kõige sagedamini komponent rikneb ning vajab väljavahetamist kui tihenduselemendid pole hästi kinnitatud. Seega võib õhk lekkida seadme kruvi alt siis, kui vedruakuga pidurikambri kolvimansett deformeerub, sisselaskeavast- kui tõukuri tihendusrõngas on kahjustunud ja läbi korpuse avade- kui membraan on rikkis.

Teised rikked hõlmavad mõrasid ja kriimustusi korpusel ning kattel, kinnitusdetailide rikkeid ja ühendusklapi defekte. Peale selle võib varda käik suureneda. Seega on kõrvalekalle normist selle väärtuse ületamine 15 kuni 25 mm võrra esitelje puhul ja 20 kuni 40 mm võrra tagatelje puhul.

Kuidas avastada rikkeid

Süsteemi üldist seisukorda hinnatakse pidurdusteekonna pikkuse järgi. Lisaks mõõdavad teenindusjaama spetsialistid jõupingutust iga ratta pidurdamisel kasutades spetsiaalset katsestendi ning võrdlevad seda kontrollväärtustega. Kabiini veeremine ja asünkroonne pidurdamine on samuti rikete tunnusteks.

Eesmiste ja tagumiste õhkpidurikambrite rõhu kõrvalekaldeid normist näitab veoauto armatuurlaual paiknev vastav indikaator. See kuvab andmeid, mis tulenevad sisseehitatud manomeetrist. Hoolduse käigus kontrollige komponentide pingulolekut ning nende kinnituse usaldusväärsust. Lisaks sellele kaasneb tavaliselt õhu lekkega kahisev heli.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Otsite e-poodi, kus kehtivad madalad hinnad veoautode remondiks ja hoolduseks vajalikele varuosadele? Tere tulemast AUTODOC'i. Siit saate osta õhkpidurikambreid, püsikiirusliigendi kettaid, õhukompressoreid ja paljusid muid auto komponente usaldusväärsetelt tootjatelt. Kõik tooted on suhteliselt odavad ning mõnele neist kehtivad soodustused. Saage meie kliendiks juba täna ja ostke internetist soodsatel tingimustel.

loader Palun oodake...

2.500 000 autovaruosa - leidke oma autole sobilik varuosa.
Otsige varuosasid.

Taotluse liik Näide
Varuosad Filter, salongiõhk
Varuosad + Tootja Filter, salongiõhk HENGST FILTER
Varuosad + Autotootja Filter, salongiõhk RENAULT
Varuosad + Artikli number Filter, salongiõhk N382
Artikli number 1 987 302 206
Artikli number + Tootja N245 HENGST FILTER
OEN N382
OEN + Tootja 1 987 302 206 HENGST FILTER