0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Hooketas / korpus veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Hooketas / korpus ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Hooketas / korpus veokitele soodsalt
  • Ostke Hooketas / korpus soodsalt koos õige 14 päevase tagastusajaga
    14 Päeva Tagastus Poliitika
  • Veoauto Hooketas / korpus alati madalate hindadega
    Parima hinna garantii
Hooketas / korpus kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Hooketas / korpus TOP veoki brändidele

Hooketas / korpus kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Hooketas / korpus veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Hooketas / korpus kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Hooketas / korpus ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Hooratas on väntvõlli äärikule paigaldatud ketas. Seade edastab pöördemomendi mootorilt käigukastile ja starterilt väntvõllile. See komponent vähendab veoauto liikumisel vibratsioone ja müra.

Veoautode hoorataste tüübid

Konstruktsiooni järgi:

  • Tahked. Kujutavad endast ette läbimõõduga umbes 20-50 cm tahkeid kettaid, mille serval on hambad. Seadmel on lihtne konstruktsioon ja madal hind. Nad on tavaliselt tehtud malmist ja seetõttu on nad rasked. Nad tagavad mootori efektiivse töö madala pöörlemiskiirusega. Tootjate kataloogides on saadaval ka vähendatud massiga tahkeid hoorattaid: nende mass on standardsete komponentide omast 1,5-2 kg võrra väiksem. Taolised komponendid võimaldavad mootoril pöörlemiskiirust tõsta kiiremini, mis omakorda võimaldab veoautol kiireneda lühema ajaga
  • Kahekordse massiga. Need on lahtikäivad seadmed, mis koosnevad kahest kettast, mis on ühendatud vedrumehhanismiga. Need seadmed on sobilikud võimsate mootoritega veoautodele, kuna nad summutavad ideaalselt vibratsioone. Nad vähendavad kütusekulu ning parandavad aerodünaamikat. Nende puuduseks on kallis parandamine

Rikked ja nende põhjused

Komponendi tööiga on keskmiselt 100-150 tuhat kmi läbisõitu. Mõningatel juhtudel kui veoautot kasutatakse hoolikalt, võib see ulatuda 200-250 tuhande kilomeetrini. Komponendid on valmistatud vastupidavast malmist ja terasest. Kuid nad kalduvad loomulikult kuluma ning nõuavad regulaarset hooldust. Peamisteks riketeks on defektide tekkimine hammastel ja pragude tekkimine piirkonnas, kus komponent on kinnitatud väntvõllile, keerme murdumine siduri ümbrise kinnituskohas. Kahekordse massiga mudelites on üks levinumatest riketest summutusvedrude mehhaaniline kahjustus.

Rikke põhjuseks on kommertssõidukite vale hooldus, eelkõige siduripedaali mittetäielik vajutamine ning järsk pidurdamine. Komponendi tööea lühenemine võib samuti olla põhjustatud sõiduki ülekoormusest. Kahekordse massiga hoorataste nõuetekohast töötamist võivad mõjutada ebapiisav startermootori pöörlemiskiirus, käigukasti riketest tulenev vibratsioon, silindrite erinev surve ja süütamise vahelejätt.

Kuidas avastada rikkeid

Sarnaselt sõiduautode komponendi rikkele viitavad ka veoauto komponendi rikkele siduripedaali vajutamisel esinev vibratsioon, raskendatud käiguvahetus või suurenenud kütusekulu. Rikke täpne tuvastamine nõuab diagnostikat. Komponendi remont ja väljavahetamine tuleks usaldada teenindusjaama spetsialistide kätte.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Kas soovite soodsalt osta oma veoautole hooratta? Registreeruge AUTODOC'i e-poes. Me pakume laias valikus odavaid komponente mitmesuguste sõidukite jaoks. Paljudele saadaval olevatele kaupadele kehtivad soodustused, mis aitavad teil säästa. Tehke oma valik internetis ja esitage oma tellimus nüüd - me toimetame teie ostud kohale kiiresti ja odavalt.

loader Palun oodake...