Plus
Proovige preemiumkontot
0   toodet
#
0,00 €
Osta sooritamiseks lisage palun ostukorvi tooteid

Heitgaasitorud veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Heitgaasitorud ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Heitgaasitorud veokitele soodsalt
  • Ostke Heitgaasitorud kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
    Turvaline tellimus 200 päeva
Heitgaasitorud kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Heitgaasitorud TOP veoki brändidele

Heitgaasitorud kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem

Heitgaasitorud veokitele: Müügihitid meie kataloogis

Need kirjed on Heitgaasitorud kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Heitgaasitorud ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Veoauto heitgaasisüsteemi väljalasketorusid ja gofreeritud torusid on vaja jääkgaaside välja viimiseks. Samuti vähendavad nad jõuallika mürataset ja vibratsioone.

Veoauto heitgaasisüsteemi gofreeritud torude tüübid

Reeglina on gofreeritud torul jäik ja vastupidav kolmekordne palmik. Tootjate kataloogid sisaldavad tooteid, mis erinevad sisemise kihi tüübi poolest:

  • Kokku põimitud (tugevdatud). Sisemine osa on tehtud painduvatest plaatidest, mis asetsevad paralleelselt. Nad paistavad silma oma kõrge vastupidavusega.
  • Läbipõimitud. Seest on need elemendid põimitud nurga all. Nad on madala hinnaga, kuid lähevad varem katki.

Need auto komponendid võivad olla:

  • Terasest. Nad on suhteliselt odavad.
  • Roostevabast terasest. Need on palju töökindlamad.

Veoauto heutgaasisüsteemi väljalasketorude tüübid

Need tooted erinevad nende tähenduse poolest:

  • Vastuvõtvad. Nad on paigaldatud otse väljalaskekollektori taha. Nad suudavad taluda üle 600 ° C temperatuuri.
  • Ühendavad. Nad on paigaldatud heitgaasisüsteemi teiste elementide vahele.
  • Summutitoru. Nad väljuvad summutist ja toimivad heitgaaside hajutajatena. Veoautodes, millega transporditakse reisijaid, peaksid nad kerest välja ulatuma 3-5 cm võrra.

E-poest saate tellida neid auto komponente erineva pikkuse ja läbimõõduga. Mida kõrgem on viimane näitaja, seda väiksem on heitgaasi voolu kiirus. Tasub märkida, et kommertssõidukite komponentidel on suuremad mõõtmed kui sõiduautode heitgaasisüsteemi väljalasketorudel.

Rikked ja nende põhjused

Nende toodete tööiga pole täpsustatud; need tuleb välja vahetada pärast riknemist. Reeglina kuluvad gofreeritud torud kiiremini kui tavalised torud. Seda põhjustavad mootori väikesed nihkumised ja selle paigaldusaluste kulumine. Need auto komponendid kalduvad samuti mehaaniliselt kahjustuma. Näiteks võib selle põhjustada kividelt löögi saamine või suure takistuse ületamine. Suure niiskuse käes võivad need osad hakata roostetama.

Kuidas avastada rikkeid

Kui kuulete kõrvalist müra mootori töö ajal ning jõuallika heli on muutunud tavapärasest valjemaks, tuleb komponendid välja vahetada. Lisaks viitab sellele heitgaaside lõhna tekkimine salongis. Rikkis osade väljavahetamisega ei tohiks viivitada: peale akustilise ebamugavuse, võib heitgaasides sisalduvate keemikaalide mõju olla negatiivne, mootori võimsus võib väheneda ja sellest tulenevalt tekkida liigne kütusekulu.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Meie e-poest saate soodsatel tingimustel osta kommertssõidukite heitgaasisüsteemi väljalasketorusid ja gofreeritud torusid. Meie tugiteenuse spetsialistid aitavad teil hõlpsalt valida vajalikke tooteid. Küsige, millised kampaaniad kehtivad täna ning kasutage võimalust säästa lisaraha. Ostke AUTODOC'ist ning teostage remont ja hooldus ilma täiendavate kuludeta!