0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Karbamiidfilter veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Karbamiidfilter ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Karbamiidfilter veokitele soodsalt
  • Ostke Karbamiidfilter soodsalt koos õige 14 päevase tagastusajaga
    14 Päeva Tagastus Poliitika
  • Veoauto Karbamiidfilter alati madalate hindadega
    Parima hinna garantii
Karbamiidfilter kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Karbamiidfilter TOP veoki brändidele

Karbamiidfilter kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Karbamiidfilter veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Karbamiidfilter kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Karbamiidfilter ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Et vähendada heitgaaside sattumist atmosfääri ja tagada vastavus Euro IV ja Euro V standarditele on raskeveokid varustatud valikulise katalüütilise reduktsiooni süsteemiga (SCR), mis põhineb karbamiidilahuse AdBlue kasutamisel. Kuna antud kemikaali puhtus määrab otseselt tehnoloogia efektiivsuse, läbib see puhastamiseks spetsiaalse veoauto karbamiidfiltri. See auto komponent eemaldab vedelikust kõrvalisi lisandeid ja kaitseb süsteemi komponente enneaegse kulumise eest.

Veoautode karbamiidfiltrite tüübid

Neid komponente on võimalik paigaldada järgnevalt:

  • Sisse keerates. Neil on keerme.
  • Sisestades korpuse kaande. Neil puudub keermestatud osa.

Tooted erinevad samuti mõõtmete poolest: kõrguse, välimise ja sisemise diameetri poolest.

Rikked ja nende põhjused

Nende komponentide tööiga on märgitud kommertssõiduki kasutusjuhendis. Seadet on soovitatav hooldada vastavalt autotootja juhistele ning vajadusel komponendid välja vahetada. Vastasel juhul võivad lämmastikoksiidide tasemed heitgaasides tõusta ja nende difusiooni kiirus võib muutuda. Karbamiidfiltri enneaegne ummistumine on tavaliselt põhjustatud halva kvaliteediga karbamiidi kasutamistest.

Kuidas avastada rikkeid

Armatuurlaual paiknev hoiatuslamp, mis on ühendatud AdBlue tasemeanduriga ja vedeliku sissepritsesüsteemi juhtimise üksusega, teavitab juhti sellest, et osa vajab väljavahetamist. Kui see auto komponent on tugevalt määrdunud, ei pruugi kaubaveoauto mootor käivituda.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Meie e-poest saate soodsalt osta karbamiidifiltri ja palju muid komponente kommertssõidukite remontimise ja hooldamise jaoks. Mugav kataloog on teie käsutuses: saate valida komponente, mis sobivad ideaalselt mitte ainult tehniliste spetsifikatsioonide, vaid ka hinna poolest. Pöörake tähelepanu sellele, et paljudele toodetele kehtivad soodustused, mis aitavad raha säästa. Saage AUTODOC'i kliendiks juba täna, et osta internetist soodsalt ja muretult.

loader Palun oodake...