Plus
Proovige preemiumkontot
0   toodet
#
0,00 €
Osta sooritamiseks lisage palun ostukorvi tooteid

Kastiõli veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Kastiõli ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Kastiõli veokitele soodsalt
 • Ostke Kastiõli kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
  Turvaline tellimus 200 päeva
Kastiõli kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Kastiõli TOP veoki brändidele

Kastiõli kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem

Kastiõli veokitele: Müügihitid meie kataloogis

Need kirjed on Kastiõli kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Kastiõli ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Transmissiooniõlisid kasutatakse veoauto käigukasti reduktorite, diferentsiaalide ja teiste elementide määrimiseks. Nad loovad komponentide pinnale õlikihi, mis kaitseb neid kinni kiilumise, korrosiooni ja ülemäärase koormuse eest. Peale selle vähendavad määrdeained vibratsiooni ja müra, hajutavad soojust ja minimaliseerivad hõõrdekomponentide kulumist.

Veoautode õlide tüübid

Sõltuvalt kasutamise otstarbest on õlid:

 • manuaalkäigukasti ja diferentsiaalide jaoks;
 • automaatkäigukasti jaoks.

Koostise järgi:

 • Mineraalõlid. Nad moodustavad isegi kõrgrõhu tingimustes paksu õlikihi ning praktiliselt ei sisalda kahjulikke keemilisi ühendeid. Need õlid on odavad, kuid nad on küllaltki kõrge kasutusmäära ja lühikese tööeaga.
 • Sünteetilised õlid. Neid saab kasutada laias temperatuurivahemikus, kuna nad ei kaldu eriti muutma viskoossust soojades või külmades tingimustes. Teiseks eeliseks on korrosioonikindlus. Puudusteks võib pidada kõrget voolavuse taset, mille tõttu võib õli tihenditest lekkida.
 • Poolsünteetilised õlid. See on mineraalsete ja sünteetiliste õlide segu, mis on hinna ja kvaliteedi suhte poolest optimaalne variant. Taolisi õlisid kasutatakse rasketes tingimustes töötavate veoautode suure jõudlusega käigukastis.

Viskoossuse järgi on suve, talve ja kõikidele aastaaegadele sobivaid õlisid. Nad koosnevad erinevas koguses lisaainetest, mis aitavad ennekõike stabiliseerida tööomadusi temperatuuri tõusude ajal ja minimaliseerida setete moodustumist. Talveõlidele on tavaliselt iseloomulikud äärmiselt madala töötemperatuuri erinevad väärtused. Näiteks võivad need olla -40, -26 või -12 ° C. Lisaained, mida kasutatakse, võivad olla:

 • hõõrdumist vähendavad;
 • depressoorsed, mis parandavad viskoossust;
 • korrosioonivastased.

Kasutamise eripära

Aja möödudes kaotavad õlid oma määrdeomadused oksüdeerumise tõttu ja segunedes hõõrdeketaste kuluvosade ja muude seadme elementidega. Õli väljavahetamise vajaduse määrab kindlaks sõiduki tootja. Automaatkäigukastiga sõiduautode õlisid tuleb välja vahetada iga 30-40 tuhande km läbisõidu tagant ja manuaalkäigukastiga sõiduautodel - 50-75 tuhande km tagant. Veoautode hoolduse intervallid on pikemad. See on kindlaks määratud iga konkreetse sõiduki tootja poolt ning see on märgitud sõiduki tehnilises dokumentatsioonis.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Meie e-poes on saadaval laias valikus tehnilisi vedelikke. Meie kasutajasõbralikust kataloogist leiate hõlpsalt vajaliku toote. Meil on väga konkurentsivõimelised hinnad, regulaarsed kampaaniad ja me pakume võimalust saada tasuta kohaletoimetamist. Esitage oma veebipõhine tellimus meie veebileheküljel juba täna ja ostke soodushinnaga transmissiooniõlisid ja muid tooteid veoautode remondi ja hoolduse jaoks.