Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Antifriis veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Antifriis ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Antifriis veokitele soodsalt
  • Ostke Antifriis kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
    Turvaline tellimus 200 päeva
  • Veoauto Antifriis alati madalate hindadega
    Parima hinna garantii
Antifriis kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Antifriis TOP veoki brändidele

Antifriis kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Antifriis veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Antifriis kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Antifriis ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Antifriis on kasutusel veoauto mootori jahutussüsteemides. See ringleb spetsiaalsete radiaatoriga ühendatud torujuhtmete kaudu. Pumba abil säilib süsteemis vajalik rõhk. Vedelikku iseloomustab madal külmumispunkt ja kõrge keemispunkt.

Veoautode antifriisi tüübid

Tootjate kataloogides on saadaval vedelikke erinevate lisanditega. Neid jagatakse vastavalt American General Motors Corporation'i poolt välja töötatud üldtunnustatud klassifikatsioonile:

  • G11 (hübriidsed). Lisaks orgaanilistele lisanditele sisaldavad nad ka anorgaaniliste lisandite baaskomplekti. Neid saab kasutada jahutusvedelikuna nii sõiduautodes kui ka kommertssõidukites. Nad on madala hinnaga. Reeglina on nad rohelist värvi ning kestavad 3 aastat või 90 000 km läbisõitu.
  • G12 (karboksülaatsed). Taoline kommertssõidukitele mõeldud antifriis sisaldab orgaanilisi lisandeid: karboksülaati ja etüleenglükooli. Neid kasutatakse laialdaselt suuremahulistes sõidukites. Nad võimaldavad maksimaalselt jahtuda. Enamasti on sellised vedelikud punaka värvusega. Nad peavad hästi vastu korrosioonile. Selle vedeliku tööiga on 5 aastat või 150 000 km läbisõitu.
  • G13 (madalad hübriidsed). Nende põhielemendiks on propüleenglükool, mis erinevalt etüleenglükoolist laguneb kiiresti peale eraldumist. Need vedelikud on keskkonnasõbralikud ning võivad omada kollast või violetset värvi. Nende tööiga on kuni 150 000 km läbisõitu või 4-5 aastat.

Meie e-poest saate osta jahutusvedeliku kontsentraadi. Enne kasutamist tuleb seda destilleeritud veega lahjendada.

Veoautode antifriisi kasutamise iseärasused

Oluline on kasutada samast brändist ja tüübist vedelikke ning vältida erinevat tüüpi toodete kokku segamist. Vajadusel on võimalik kasutada hüdromeetrit, mis on vahend vedelikus sisalduvate ainete tiheduse määramiseks.

Kui toode vahetatakse välja, tuleb protseduuri kuupäev kirja panna ning edaspidi tootja soovitustest kinni pidada. Kui veoautot kasutatakse intensiivselt, tuleb vedeliku konsistentsi aeg-ajalt kontrollida. Kui see on muutunud sültjaks ja pinnale on tekkinud mittehomogeensed osakesed, on vaja see välja vahetada. Lisaks viitavad omaduste kaotusele paisupaagi põhja tekkinud sete ja vedeliku pruun värvus. Sellistel juhtudel ei tohiks hooldust edasi lükata. Uue jahutusvedeliku ostmine osutub palju odavamaks kui mootori remontimine peale selle ülekuumenemist.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Kas soovite osta soodsalt veoautode antifriisi ja muid tehnilisi vedelikke? Heitke pilk AUTODOC'i e-poodi. Meil on sageli kampaaniad, mille käigus saate osta kõike, mida vajate madalate hindadega. Vajadusel saate konsulteerida meie tugiteenuse spetsialistidega. Nad aitavad teid alati hea meelega sobiva toote valimisel. Esitage oma tellimus juba täna ja me organiseerime viivitamatult selle kohaletoimetamise!

loader Palun oodake...