0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Kardaan veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Kardaan ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Kardaan veokitele soodsalt
  • Ostke Kardaan soodsalt koos õige 14 päevase tagastusajaga
    14 Päeva Tagastus Poliitika
  • Veoauto Kardaan alati madalate hindadega
    Parima hinna garantii
Kardaan kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Kardaan TOP veoki brändidele

Kardaan kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Kardaan veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Kardaan kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Kardaan ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Püsikiirusliigendi disk on veoautode esitelje osa. Komponent kannab ühtlaselt üle pöörlemist teljevõllilt juhitavatele ratastele ja on paigaldatud kahe käändtelje vahele.

Veoautode püsikiirusliigendi diskide tüübid

Tooted võivad omada erinevat läbimõõtu. Nad on valmistatud kõrgest kvaliteedist legeerterasest ja seejärel tahkestunud. Sõltuvalt tootmismeetodist võivad komponendid olla:

  • sepistatud
  • valatu

Rikked ja nende põhjused

Tootjad ei määra sellele komponendile kindlat tööiga. Õigeaegse hooldamisega, mis sisaldab ka määrimist, võivad komponendid töötada piisavalt kaua ilma neid välja vahetamata.

Profülaktilise läbivaatuse käigus tuleks kindlasti kontrollida püsikiirusliigendi terviklikkust. Kahjustatud püsikiirusliigendi ketas pole kaitstud niiskuse ja abrasiivsete osakeste eest. Lisaks kaotatakse osa määrdeainest. Selle tagajärjel võivad komponendile tekkida korrosiooni jäljed, kriimustused ja lõhed.

Teised seadme rikked hõlmavad lõhesid liigendites. See tuleneb pikaajalisest veoauto kasutamisest halval teekattel. Hooletult sõitmine, sõiduki kasutamine kahjustatud rattarummude, käändtelgede või amortisaatoritega võib samuti põhjustada toote ebakorrektse töötamise ning selle tagajärjel kiirendatud kulumise.

Kuidas avastada rikkeid

Esimesteks komponentide riketele osutavateks sümptomiteks on krigin ja vibratsioon kurvide läbimise ajal ning veoauto järsud tõmblemised. Käiguvahetuse ajal on tõenäoline kuulda seadmest tulenevat koputavat müra. Need sümptomid võivad olla põhjuseks, et pöörduda mehhanismi kontrollimiseks teenindusjaama. Spetsialistid teevad visuaalselt kindlaks tolmukorkide defektide ja lekkiva määrdeaine jälgede olemasolu ning hindavad seadme seisundit tervikuna.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Et kiirelt ja tõhusalt sooritada oma veebipõhine ost, registreeruge AUTODOCi e-poes. Teie mugavuse huvides oleme loonud lihtsa ja selge kataloogi: sobilike komponentide otsimine ei võta kaua aega. Kindlasti jääte rahule meie toodete hinnaga ja meie regulaarsed kampaaniad oleksid heaks boonuseks. Esitage oma tellimus veebileheküljel või kasutage meie äppi ning ostke tõeliselt odavalt püsikiirusliigendi kettaid ja muid autoosi veoautodele.

loader Palun oodake...