0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Puks / kinnitus veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Puks / kinnitus ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Puks / kinnitus veokitele soodsalt
  • Ostke Puks / kinnitus soodsalt koos õige 14 päevase tagastusajaga
    14 Päeva Tagastus Poliitika
  • Veoauto Puks / kinnitus alati madalate hindadega
    Parima hinna garantii
Puks / kinnitus kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Puks / kinnitus TOP veoki brändidele

Puks / kinnitus kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Puks / kinnitus veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Puks / kinnitus kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Puks / kinnitus ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Propellervõlli laagrid, mis on paigaldatud veoautodesse, tagavad kindla fikseeringu pöörlemise ja kerge liikumise võimalusega. Selline liikuv kinnitus soodustab seadmele ühtlase koormuse jaotumise.

Tüübid

Tootjate kataloogides on saadaval komponendid, mis erinevad üksteisest:

  • Konstruktsiooni poolest. Need komponendid võivad olla fikseeritud ja eemaldatavad. Viimaseid peetakse töökindlamateks, kuid rikke korral tuleb terve propelleri võll välja vahetada
  • Suuruse, eriti rulliku läbimõõdu poolest. Näiteks sõiduautode propellervõlli laagrite puhul on läbimõõt vahemikus 1,5 kuni 2,5 mm. Veoautode rulliku läbimõõt on tavaliselt 3,5-4 mm

Rikked ja nende põhjused

Tootjad ei sea komponentide tööeale piire. Komponendid töötavad suure koormusega tingimustes ning võivad rikneda dünaamilise düsbalansi ja ebapiisava hoolduse tõttu. Seega on korpuse ja rullikute seesmiste seinte abrasioon ja korrosioonikahjustuste tõenäosuse suurenemine põhjustatud määrdeaine hulga järkjärgulisest vähenemisest tootes.

Komponendid riknevad sageli siis, kui kommertssõidukit kasutatakse ekstreemsetes tingimustes, näiteks maastikuoludes või kõrgetel temperatuuridel. Sellistel juhtudel läheb komponendi tihend katki, lastes mustusel ja niiskusel sisse pääseda, ning selle tagajärjeks on abrasiivne kulumine. Lisaks võivad halvasti paigaldatud kinnituselementid lahti tulla.

Kuidas avastada rikkeid

Esimesed propellervõlli laagrite rikete sümptomid on veoauto liikumisel esinev sumin ja praksuv heli. Käiguvahetusega võivad kaasneda vibratsioon ja koputus. Vahetamise vajadusele toote visuaalse kontrollimise käigus osutab tagasilöök.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Et osta propellervõlli laagreid või teisi osi veoauto ülekande remontimiseks registreeruge meie e-poes. Siit leiate taskukohaseid hindu ja püsivaid soodustusi. Esitage oma tellimus veebileheküljel või AUTODOC äpi kaudu - me toimetame teie ostu odavalt märgitud aadressile.

loader Palun oodake...

2.500 000 autovaruosa - leidke oma autole sobilik varuosa.
Otsige varuosasid.

Taotluse liik Näide
Varuosad Kütusepump
Varuosad + Tootja Kütusepump RIDEX
Varuosad + Autotootja Kütusepump FIAT DUCATO
Varuosad + Artikli number Kütusepump 1382F0168
Artikli number E10423M
Artikli number + Tootja 22332 MAPCO
OEN 46838198
OEN + Tootja 1328162080 AIRTEX