Plus
Proovige preemiumkontot
0   toodet
#
0,00 €
Osta sooritamiseks lisage palun ostukorvi tooteid

Kabiinivedrustus / -summutus veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Kabiinivedrustus / -summutus ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Kabiinivedrustus / -summutus veokitele soodsalt
  • Ostke Kabiinivedrustus / -summutus kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
    Turvaline tellimus 200 päeva
Kabiinivedrustus / -summutus kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Kabiinivedrustus / -summutus TOP veoki brändidele

Kabiinivedrustus / -summutus kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem

Kabiinivedrustus / -summutus veokitele: Müügihitid meie kataloogis

Need kirjed on Kabiinivedrustus / -summutus kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Kabiinivedrustus / -summutus ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Veoautodel on märkimisväärne kaal, mistõttu nad kalduvad ebaühtlastel teedel sõites veerema. Et vähendada teepinna dünaamilist efekti, kasutatakse veoautodes kabiini õhkvedrustust. See parandab teest kinnihoidmist, kindlustab sõiduki sujuva sõitmise sõltumata tee tüübist ja hoiab optimaalset püsivat kliirensit.

Veoautode kabiini õhkvedrustuse tüübid

Konstruktsioon põhineb kummilõõtsadel, mille sees on suruõhk. See on suuteline vastu pidama kümnete atmosfääride rõhule ning võib muuta oma omadusi automaatse reguleerimismehhanismi abil. On olemas kahte tüüpi õhkvedrusid:

  • Õhklõõtsadega. Nad koosnevad 2-4 kihilisest kummeeritud koortriidest, enamasti polüamiidist (kapronist, nailonist, neopreenist). Nende kaantel on õhuvarustusega augud ja kinnitusavad. Komponendi keskel paikneb vöörõngas. Mõnel mudelil on kummist tõukeleevendid. Madal sisemine hõõrdumine kestas ja soojuse puudumine veoauto kasutamise ajal muudavad need õhkvedrud eriti töökindlaks.
  • Diafragmaga. Nad erinevad õhklõõtsadega mudelitest kolvi ja membraani olemasolu poolest, mis piirab kesta mahtu. Sellist tüüpi õhkvedrude jälg on väiksem kui ülal nimetatud tüübil.

Lisaks kabiini õhkvedrustuse klassikalistele elementidele pakuvad tootjad kaane ja korpusega mudeleid. Viimane toimib kinnituselemendina ja võib olla tehtud metallist või plastmassist. Õhkvedrud võivad nende komponentidega vastu pidada suurtele koormustele ilma deformeerumata.

Rikked ja nende põhjused

Kõige enam esinev probleem on õhu lekkimine õhulõõtsa ja õhu varda vahelistest kokkupuute punktidest. Lisaks on võimalik õhklõõtsa või vedru mehhaaniline kahjustus. Reeglina tekivad rikked hooletu sõidu või sõiduki ülekoormamise tõttu. Põhjuseks võib samuti olla tõkkelt löögi saamine või mustuse ja võõrkehade sattumine komplekti sisse. Õhkvedrusid ei saa parandada ning need peab iga defekti korral välja vahetama.

Kuidas avastada rikkeid

Ennekõike on kahjustused nähtavad plaanilise hoolduse käigus. Salongis esineva müra suurenemine, ebaühtlasel teel sõites esinevad kõrvalised koputused ja vibratsioon võivad viidata erakorralise läbivaatuse vajadusele. Veoauto kabiini õhkvedrustuse rikkega kaasneb suurel kiirusel sõites sõiduki esiosa kõikumise suurenenud amplituud.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Otsite e-poodi, kus müüakse madalate hindadega komponente, mida läheb vaja kommertssõidukite remondiks ja hoolduseks? Tere tulemast AUTODOC'i. Siit saate soodsalt osta kabiini õhkvedrustuse ja palju teisi komponente. Kõik meie kataloogis saadaval olevad tooted on suhteliselt odavad ning kõrge kvaliteediga. Lisaks korraldame sageli kampaaniaid, mis võimaldavad säästa. Jätke hüvasti ülemaksmisega - esitage oma veebipõhine tellimus meie veebileheküljel kohe praegu.