0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Gaassilindrid veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Gaassilindrid ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Gaassilindrid veokitele soodsalt
 • Ostke Gaassilindrid soodsalt koos õige 14 päevase tagastusajaga
  14 Päeva Tagastus Poliitika
 • Veoauto Gaassilindrid alati madalate hindadega
  Parima hinna garantii
Gaassilindrid kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Gaassilindrid TOP veoki brändidele

Gaassilindrid kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Gaassilindrid veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Gaassilindrid kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Gaassilindrid ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Gaasvedrud on reguleerivad komponendid, mida kasutatakse veoautode kapoti avamiseks ja sulgemiseks ning samuti avatud asendis fikseerimiseks. Nende seadmetega varustatud veoautosid on lihtsam hooldada ja remontida, need seadmed kaitsevad kapotti ka võimalike deformatsioonide eest, mida põhjustavad löögid.

Veoautode gaasvedrude tüübid

Kataloogides on saadaval 2 tüüpi komponente:

 • Pneumaatilised. Neid saab paigaldada vardaga, mis on suunatud alla korpuseni või üles kapotini. Nende funktsioneerimiseks kasutatakse suure rõhu all olevat gaasi.
 • Hüdropneumaatilised. Nende süsteemis on õli, seetõttu tuleb nad paigaldada vardaga ainult allapoole. See tagab õli jäämise seadme alumisse ossa, mida on vaja efektiivseks tööks.

Seadmed erinevad üksteisest summutamise tüübi poolest sõidu lõpus:

 • Dünaamilised. Kapott avaneb ja sulgub väga sujuvalt, väheneva kiirusega. See tagab maksimaalselt delikaatse kaane peatumise, kuid võtab natuke aega.
 • Hüdraulilised. Varda välja liikumise kiirus on suurem. Sulgemine toimub järsult, löökide vibratsioonid summutatakse tänu õli viskoossusele.

Sõltuvalt konstruktsioonist:

 • ühekordse tihendiga;
 • kahekordse tihendiga;
 • õlikambiga.

Seadmed võivad erineda ka kolvivarda ja silindri pikkuse, paksuse poolest ning sammu, jõu ja muude omaduste poolest. Sõiduautode gaasvedrusid võib paigaldada mitte ainult mootoriruumi, vaid ka pagasiruumi.

Rikked ja nende põhjused

Nendel auto komponentidel puudub kindel tööea piirang, kuid neid tuleb mitme rikke korral välja vahetada. Enamlevinud defektideks on korpuse deformatsioon, katkised kinnituselemendid, kinni kiilunud kolb, tihendi rike. Need võivad olla põhjustatud mõju avaldamisest, näiteks kaane toomisest ülemisse punkti käsitsi, löögi saamisest liiklusõnnetuses, komponentide ülekuumenemisest, katkiste tihendite tõttu märdeaine puudusest süsteemis.

Kuidas avastada rikkeid

Proobleemid kapoti avamise ja sulgemisega viitavad sellele, et gaasvedru on töökorrast väljas. Mõnikord avaneb kaas ainult jõudu rakendades või teil pole võimalik seda avatud asendis fikseerida jne.

Neid komponente tuleks välja vahetada paarikaupa, kuna koormus on jagatud nende vahel ühtlaselt. Kui üks komponent funktsioneerib halvasti, peab teine kandma suuremaid koormusi. See võib põhjustada mehhanismi ebakorrektset töötamist.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

AUTODOC'i e-poest saate osta tuntud tootjate poolt valmistatud gaasvedrusid. Kõik tooted, mida pakume on suhteliselt odavad, aga samal ajal on neile iseloomulik kõrge kvaliteet. Soodustused, mis aitavad säästa veelgi enam, kehtivad paljudele varuosadele. Esitage veebipõhine tellimus meie veebileheküljel juba täna, et osta usaldusväärseid varuosi madalate hindadega.

loader Palun oodake...

2.500 000 autovaruosa - leidke oma autole sobilik varuosa.
Otsige varuosasid.

Taotluse liik Näide
Varuosad Piduriketas
Varuosad + Tootja Õlifilter BOSCH
Varuosad + Autotootja Süüteküünal PORSCHE
Varuosad + Artikli number Pesurikumm 3 397 004 578
Artikli number 3.35042
Artikli number + Tootja E45/B01 CHAMPION
OEN 0008202345
OEN + Tootja 0008202845 DT