Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Rooliajamipump veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Rooliajamipump ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Rooliajamipump veokitele soodsalt
  • Ostke Rooliajamipump kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
    Turvaline tellimus 200 päeva
  • Veoauto Rooliajamipump alati madalate hindadega
    Parima hinna garantii
Rooliajamipump kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Rooliajamipump TOP veoki brändidele

Rooliajamipump kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Rooliajamipump veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Rooliajamipump kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Rooliajamipump ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Veoautode roolivõimendi pumbad on osa roolisüsteemist ning neid kasutatakse kõrge rõhu all süsteemi õliga varustamiseks. Komponent on paigaldatud mootori peale ja pannakse käima väntvõlli toimel. Sellepärast funktsioneerib seade seni, kuni mootor töötab.

Veoautode roolivõimendi pumpade tüübid

Tootjate kataloogides sisalduvad komponendid, millel on erinevad ülekande tüübid. Need võivad olla:

  • Kiilrihma ülekanded (kiilrihm, topeltkiilrihm või tugevam ribiline kiilrihm);
  • Hammasratas ülekanne.

Kommertssõidukitesse paigaldatakse kõige sagedamini pöörlevaid tiivikpumpasid. Taolised seadmed on lihtsa konstruktsiooni ja suure jõudlusega. Neid võib olla kahte tüüpi:

  • Ühe ahelaga. Neil on väike jõudlus ning taskukohane hind.
  • Kahekordse ahelaga. Need on palju tõhusamad.

Praegu on võimalik internetist osta sisseehitatud õlikonteineriga komponente ja mootoriruumi paigaldatud eraldi mahutiga seadmeid.

Rikked ja nende põhjused

Sarnaselt sõiduautode roolivõimendi pumpadele ei ole ka veoauto komponentidel kindlat tööiga. Seadmed riknevad kinnikiilumise, tiheduse kaotamise, rootori, tiiviku, voolikute või tihendite mehaanilise kahjustuse, metallelementidele tekkinud korrosiooni laikude korral. Enamasti on see põhjustatud süsteemi töövedeliku madalast tasemest või halva kvaliteediga õli kasutamisest ning õlivahetusintervallidest mitte kinnipidamisest. Ajamirihma libisemine on samuti võimalik komponendi vale paigaldamise tulemusena.

Kuidas avastada rikkeid

Kui rooliratas hakkab sõidu ajal vibreerima, rooli pööramine nõuab märkimisväärseid jõupingutusi ja on kuulda kõrvalisi vilistavaid helisid, siis tuleb komponent välja vahetada. Väljavahetamise vajadusele osutab ka metallilõikmete olemasolu õlipaagis. Seda võib tuvastada kui filter on paagist eraldatud.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Kas on võimalik tellida veoauto roolivõimendi pump ja saada komponent kätte lühikese aja jooksul? Jah, see on võimalik kui ostate AUTODOC'ist. Me teeme koostööd usaldusväärse kullerpostiteenusega ning saadame kõik ostud viivitamata. Lisaks sellele on meie e-poes regulaarsed kampaaniad, mis võimaldavad teil säästa. Ärge jääge ilma võimalusest remontida ja hooldada oma sõidukit tõesti odavalt!